Endüstriyel merkezi vakum sistemleri Mervaks Pro

Entegre üretkenlik ve azaltılmış bakım: her şirket için bir avantaj

Merbaks Pro , fabrika ve üretim hatlarının boyutuna ve konfigürasyonuna uyum sağlayan, çalışma ortamlarını derinlemesine temizleyebilen modüler merkezi vakum sistemleri tasarlar ve kurar .

Vakum ünitesi, bir toz ayırıcı tarafından kontrol edilen bir veya daha fazla motordan oluşur; modüler yapısı sayesinde kullanım ve kurulum açısından sınırları yoktur. Kurulan motor sayısı, sistemi kullanacak eşzamanlı operatör sayısı ve kaplanacak metrekare cinsinden yüzey alanı ile belirlenir.

Merkezi vakum ünitesi istenilen yere, önceden belirlenmiş bir odaya veya fabrika dışına kurularak, emilen malzemenin toplanması merkezileştirilerek bertarafı ve geri kazanımı kolaylaştırılır.

Merkezi sistem, neredeyse sonsuz profesyonel ve endüstriyel uygulama alanına sahiptir.

Zamanında ekstraksiyon yoluyla hava kirliliğini ve işleme sırasında üretilen zararlı parçacıklarla operatörlerin temasını önleyen temizleme verimliliğine ek olarak, bu sistem aynı zamanda üretim sürelerini optimize etme ve maliyetleri düşürme açısından çok büyük avantajlar sağlar.

İş yerlerini hızlı ve rahat bir şekilde temizleyebilmek, genellikle sürekli döngü ortamlarında meydana gelen darboğazları veya yavaşlamaları önler. Aynı zamanda emiş ünitesi siklonik toz ayırıcılar ile birleştirilerek bir yandan vakum ünitesi filtresi korunurken diğer yandan emilen malzemenin özel kaplarda geri kazanılması da mümkündür. Bakım ve ürün geri dönüşümü açısından çifte tasarruf kaynağı.

Sadece temiz değil, Mervaks Pro'nun ikili potansiyeli

Bu nedenle, Mervaks Pro’nun merkezi vakumlu endüstriyel sistemi, tesisinizi mümkün olan en iyi şekilde temizlemenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çok yönlülüğü sayesinde emilen farklı malzemelerin geri kazanılması için özel hatlar oluşturma imkanı da sunar.

Spesifik olarak, özel bir toz ayırıcının eklenmesiyle, kirden ayrılmış emilen malzeme, yeniden kullanılmaya büyük ölçüde hazır “geri döndürülür”. Şirket için muazzam zaman tasarrufu ile maliyetleri optimize etme ve işi döngüsel, sürdürülebilir ve israfsız hale getirme .

Autojet, sınırsız bir ürün

Autojet, merkezi vakum ünitesinin filtresini korurken tozu parçalamak için Sistem Air Pro tarafından tasarlanmış otomatik deşarjlı bir toz ayırıcıdır; ayrıca otomatik boşaltma ile büyük hacimli malzemeleri tamamen özerk bir şekilde işleyebilir.

Sıvı veya katı emilen malzeme miktarı ne olursa olsun, Autojet’in çok yönlü kurulumu onu istenilen noktaya taşıyabilir. İster basit bir toplama kovası ister büyük bir kap olsun.

SON HABERLER:

Gıda Tesisleri

Sıcak Fırınların Temizlenmesi

Fırınların soğumasını beklemeye gerek yoktur. Yalıtımlı temizlik seti sayesinde fırınlar sıcakken de temizlik yapılabilir. Böylece iki üretim arasında beklemeye gerek kalmaz. Operatör fırın sıcakken de

DEVAMINI OKU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM FORMU