PROFESYONEL & ENDÜSTRİYEL

MERKEZİ VAKUM SİSTEMLERİ

Her şekilde bir merkezi vakum sistemine ihtiyacınız olur. İşinizin kalitesini yükseltmek için iyi bir temizlik yapılması gerekir. Mervaks Pro’nun endüstriyel vacum sistemi yelpazesi, profesyonel temizliğin gerekli olduğu tüm alanlara uygundur. Mervaks profesyonel vakum sistemleri, Atex ortamlarına da uyar ve sıvı, talaş, ince toz ve çok daha fazla malzemenin emilmesine olanak sağlar. 

Merkezi Vakum Sistemlerinde Uygulama Alanları

Aşağıdaki Uygulama Alanları İçin

www.mervaks.com

Sayfasına Yönlendirileceksiniz.

Müstakil Evler

Daireler

Yatlar

Karavanlar

NEDEN SISTEM-AIR

Mervaks; SistemAir profesyonel ve endüstriyel ürünlerini kullanmaktadır. SISTEM-AIR; 30 yılı aşkın bir süredir endüstriyel vakum sistemlerinin tasarımı ve üretiminde mutlak bir liderdir ve Sistem-Air %100 kaliteyi garanti eder.

SİSTEM

Merkezi vakum sistemi, fabrika ve üretim tesislerinin temizliği için entegre bir sistemdir. Temizlik için tesisin belirli noktalarına vakum prizleri, vakum hattı (boru ağı) vasıtası ile belirli bir noktaya sabitlenmiş vakum ünitesine bağlanır. Vakumlanan malzeme bir noktada toplanmış olur. 

ÇÖZÜM ODAKLI

Merkezi vakum sistemini uygulamak için fabrikada işlerin durdurulmasına gerek yoktur. Sistemi fabrika yapım aşamasındayken uygulayabileceğiniz gibi  fabrika hali hazırda çalışırken de  rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

TASARRUF SAĞLAR

Zaman, para ve beklenmeyen maliyetleri kontrol etmek için, doğru bir yatırımdır. Sistem temizlik maliyetlerini düşürürken; çalışma sürelerini azaltır. Personel, bakım maliyeti ve ekipman yenilenmesi gibi tüm maliyetlerin düşmesine yardımcı olur. 

ÖZEL TASARIM

Hali hazırda kullanılan veya yapımına yeni başlanmış tüm tesisler için uygundur. Proje departmanımız, müşteri ihtiyaçlarını analiz eder, inceler ve en doğru çözümü önerir.

BENZERSİZ TEKNOLOJİ

Sistem; teknoloji 4.0’a uygundur. Sisteme entegre edilmiş bu teknoloji vakum ünitesini uzaktan kontrol eder ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Vakumu (mbar’ı) düzenler, sisteme bağlı motorları koordine eder, eş zamanlı kullanıcı sayısını dengeler, herhangi bir anormallikte sisteme müdahale eder ve korur.

SON HABERLER:

Diş Laboratuvarı

Yüksek Alan Temizliği Daha Kolay

Klasik “Riskli” yüksek alan temizliği Klasik yüksek alan temizliğinde, merdiven,forklift yada vinç ile yükselerek temizlenecek alan ulaşılıyor. Bu şekilde yapılan temizlikte daha fazla personel kullanılıyor,

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU