Veteriner Klinikleri

Veteriner kliniklerinde, hayvanların ve sahiplerinin sağlığının korunması için hiyjenik bir ortamın oluşturulması önemlidir.

MERVAKS Merkezi vakum sistemi ile bekleme salonundan, hayvan muayenesi ve ameliyatları için kullanılan odalara kadar maksimum temizlik ve hijyen sağlanabilir.

1-Veteriner-Klinikleri

İçindekiler

Veteriner kliniklerine ayrılmış bu  bölümünde dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. İncelemek için birkaç dakikanızı ayırmanız, ortamın hava kalitesini, temizlik ve çalışma şartlarını iyileştirmenize yardımcı olabilir.

KLİNİKLER HER ZAMAN TEMİZ KALIR

Temizlik için muaynenin bitmesini beklemeye gerek yoktur. Gerekirse, sistem her zaman kullanıma hazırdır.

HASSAS VAKUMLAMA

Merkezi vakum sistemi ile ameliyat öncesi kürkler hassas ve nazik bir şekilde temizlenir. 

HAYVANLARI KUCAKLAR

Vakumun ılık havası, hayvanların veteriner ziyaretini bir zevk anına ve kürkünü temizletme fırsatına dönüştürür.

Veteriner Kliniklerinde Merkezi Vakum Sistemi Kullanımı

TERCİH SEBEPLERİ

MERVAKS Merkezi vakum sistemini işletmenize uygulamak için 10 iyi tercih sebebi;

1. SAĞLIKLIDIR

MERVAKS Merkezi vakum sisteminde ağır hava bir egzoz kanalı vasıtasıyla yapı dışına verilir. Geleneksel süpürgelerle kıyaslandığında filtrelenemeyen küçük parçacıklar ortam içine değil, ortam dışına atılmış olur.

2. SANİTASYON SAĞLAR

Veteriner kliniklerinde  hijyen büyük önem taşımaktadır.

MERVAKS Merkezi vakum sistemi kiri bir yüzeyden mekanik olarak uzaklaştırır. Böylece patili dostlarımızın ve sahiplerinin sağlığına zarar veren, polen,  akarlarlar, alerjenler ve mikro tozlar ortadan kaldırılmış olur.

3. GÜVENLİDİR

Operatörün elinde elektrikle temas etmesi muhtemel herhangi ürün bulunmaz, sadece temizlik hortumu ve aksesuarları bulunur.

Hortumun takıldığı vakum prizleri ise 12 Volt düşük gerilimle çalıştığı için operatöre ve bu prizleri oyuncak olarak görecek çocuklara zarar vermez. Sistem kesinlikle güvenlidir

4. SESSİZDİR

Vakum ünitesi, çalışma alanından uzakta bir teknik odaya kurulduğu için temizlik sırasında herhangi bir ses duyulmaz ve patili dostlarımız sesten rahatsız olmaz.

5. TEMİZ HAVA SAĞLAR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi, odaların derinlemesine temizlenmesini sağlayarak havanın daha hafif olmasını sağlar, patili dostlarımız ve sahipleri için konforlu bir ortam yaratır.

6. DAYANIKLIDIR

Vakum ünitesinin motorları yoğun çalışmalarda bile bakım gerektirmez, sürekli (7/24) çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Motorlara yılda bir defa (2-3 saati geçmeyen ) bakım yapılması yeterlidir.

7. UZAKTAN KONTROL VE BAKIM YAPILABİLİR

Master Control yazılımı sayesinde uzaktan teşhis analizi yapmak mümkündür, bu da hangi bakımların gerekli olabileceğini önceden belirlemeyi mümkün kılar ve müdahale sürelerini kısaltır.

8. MERKEZİ TOPLAMA YAPILIR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi işletmenizde sadece hortum ve aksesuarları kullanarak temizlik yapmanıza olanak sağlar. Vakumlanan kir tek bir toz haznesinde toplanır. Haznenin tek olması bakımın da hızlı olmasını sağlar

9. EKONOMİKTİR

Sistemin hafifliği, yüksek vakum gücü ve pratikliği, çalışma sürelerini önemli ölçüde azaltır. Temizlik maliyetleri optimize edilir. Mikro tozların dışarıya atılması sayesinde ortamlar uzun süre temiz kalır.

10. RAHATTIR

Temizlik, tozun sistematik ve sürekli olarak uzaklaştırılmasına yönelik olmalıdır. 

Sadece temizlik hortumlarının kullanılması binaya zarar vermez ve patili dostlarımızı ve sahiplerini rahatsız etmez. Her an temizlik yapabilme imkanı sağlar.

 

SON HABERLER:

Diş Laboratuvarı

Yüksek Alan Temizliği Daha Kolay

Klasik “Riskli” yüksek alan temizliği Klasik yüksek alan temizliğinde, merdiven,forklift yada vinç ile yükselerek temizlenecek alan ulaşılıyor. Bu şekilde yapılan temizlikte daha fazla personel kullanılıyor,

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU