Yerden Koltuklara Kadar Her Yerde Kir Vardır

Pandemi ile sinema ve tiyatrolar gibi kapalı eğlence mekanları şüphesiz ki zorlu bir tarihsel dönemden geçti. Güvenli bir şekilde yeniden açılmayı garanti altına almak için yüksek hijyen ve temizlik standartlarını korumak çok önemli oldu.

Bir tiyatro gösterisinin veya film gösteriminin sonunda, farklı kişiler sürekli geçiş yaparken virüs ve bakteri yayılımını önlemek için başta zemin ve koltuklar olmak üzere tüm yüzeylerin temiz tutulması esastır.

Aslında mesele sadece patlamış mısır veya içecek kalıntılarını yüzeylerden çıkarmak değil, aynı zamanda sinema ve tiyatroların koltuklarını ve zeminlerini kaplayan kumaşların üzerinde gizlenen mikro tozları da temizleyerek daha derine inmektir.

Aslında koltuklar söz konusu olduğunda hafife alınmaması gereken, insanların başlarını koltuk arkalığına dayadıklarında kumaşlardaki akarların ana nedeni olan ölü hücreleri serbest bırakmalarıdır.

Merkezi Vakum Sistemi İle Verimlilikten Ödün Vermeden Süreleri Optimize Edin

Sinemalarda film gösterimlerini art arda yaparken, ortamın sağlıklı kalmasını sağlamak hiç de basit bir şey değil.Ayrıca Covid-19 önlemlerinin sinema işletmecilerini kapsamlı temizlik yapmaya zorladığını da unutmamak gerekir.

Merkezi vakum sistemine sahip olmak, temizlik işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek ve mikro tozları tamamen ortadan kaldırmak için ideal çözümdür. Böylece gerçekten sağlıklı bir ortam garanti edilir.

Sadece bu da değil, merkezi vakum sisteminin kullanılması temizlik operatörünün koltuklar arasındaki geçişini kolaylaştırır, dolayısıyla sadece esnek hortumu hareket ettirerek işini kolayca yapar.

ır.

SON HABERLER:

Gıda Tesisleri

Sıcak Fırınların Temizlenmesi

Fırınların soğumasını beklemeye gerek yoktur. Yalıtımlı temizlik seti sayesinde fırınlar sıcakken de temizlik yapılabilir. Böylece iki üretim arasında beklemeye gerek kalmaz. Operatör fırın sıcakken de

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU