Residence ve Toplu Konutlar

Üçüncü bin yıla girdiğimiz bugünlerde sadece tasarım ile fark yaratmayı  düşünmek eksik bir yaklaşımdır. Binalar dikey, yüksek, farklı şekiller ve rafine estetik malzemelerle inşaa edilmektedir.

Halbuki , yaşadığımız ortamların içindeki ,bakteri,mayt, virüsler ve diğer patojenlerin çoğalmaması için havanın kalitesi artırılmalıdır.

Hava kalitesini etkileyen en önemli unsur temizliktir. Bunun için odaların günlük temizliği için kalıcı sistem düşünülmelidir.

MERVAKS Merkezi vakum sistemi; temizlik sırasında ortamda bulunan akarlar, alerjenler ve kirleticiler gibi mikro tozları uzaklaştırarak bina dışına atabilen tek süpürgedir

İçindekiler

Residence ve Toplu Konutlara ayrılmış bu bölümde bilinmesi gereken pek çok husus vardır; incelemek için birkaç dakika ayırmanız, ortamların hava ve temizlik kalitesini iyileştirmenize ve fark yaratmanıza yardımcı olabilir:

EMİŞ GÜCÜ YÜKSEKTÜR, ETKİN TEMİZLİK YAPILIR

Merkezi vakum sistemi, geleneksel elektrik süpürgelerine kıyasla 2-3 kat daha faz emiş gücüne sahiptir. Temizlik sırasında, akarlar,alerjenler,kirleticiler gibi mikro tozlar ortamdan uzaklaştırılır, etkin ve derin temizlik yapılır.

 

DUVARLAR VE MOBİLYALAR ZARAR GÖRMEZ

Temizlik sırasında mikro tozlar ortamdan uzaklaştırıldığı için duvarlar, perdeler ve mobilyalar kirlenmez. Ayrıca, temizlik sadece 9m uzunluğunda esnek bir hortum ile yapıldığı için duvarlar, mobilyalar ve parkeler zarar görmez.

Derinlemesine ve etkin temizlik; akarlar, alerjenler ve kirleticiler gibi mikro tozları ortamdan uzaklaştırarak olabilir.

SESSİZ ÇALIŞIR, EVDE YAŞAYANLAR VE KOMŞULAR RAHATSIZ OLMAZ

MERVAKS Merkezi vakum sisteminin vakum ünitesi yaşam mahallinden uzakta bir teknik odaya yerleştirildiği için temizlik sırasında herhangi bir ses duyulmaz, evde yaşayanlar ve komşular rahatsız olmaz.

7/24 KULLANILABİLİR

Temizlik için herhangi bir saati beklemenize gerek yoktur. 7/24 Günün her saati, hatta gece yarısı dahi temizlik yapılabilir. Bu  çalışan aileler için eşi benzeri olmayan bir konfor sağlar.

DEĞER KATAR

Merkezi vakum sistemi uygulanmış bir evi, diğer evlere göre satmak ve kiralamak daha kolaydır. Evin değerini artırır.

Residence ve Toplu Konutlarda Merkezi Vakum Sistemi Kullanımı

TERCİH SEBEPLERİ

MERVAKS Merkezi vakum sistemini otelinize kurmak için 12 iyi tercih sebebi;

1.EMİŞ GÜCÜ YÜKSEKTİR

Geleneksel elektrik süpürgeleri ile kıyaslandığında 2-3 kat daha yüksek emiş gücü vardır. Halı, koltuk, kanepe ve yataklar derinlemesine temizlenir.

2. HİJYENİKTİR

MERVAKS Merkezi vakum sisteminde ağır hava bir egzoz kanalı vasıtasıyla yapı dışına verilir. Geleneksel süpürgelerle kıyaslandığında filtrelenemeyen küçük parçacıklar ortam içine değil, ortam dışına atılmış olur. Odalar derinlemesine temizlenir.

3. SAĞLIKLIDIR

Temizlik sırasında, solunum ve astım rahasızlığı olanlar etkilenmez. Temizlik sadece hortum ve aksesuarları ile yapıldığı için kullanıcıda bel ağrısı gibi fiziksel rahatsızlığa sebep olmaz.

4. SESSİZDİR

Vakum ünitesi yaşam mahallinden uzakta bir teknik odaya yerleştirildiği için temizlik sırasında herhangi bir ses duyulmaz, evde yaşayanlar ve komşular rahatsız olmaz.

5. KULLANIMI KOLAYDIR

Temizliğe başlamak için hortumun vakum prize takılması yeterlidir. Sistem yüksek emiş gücü ile kullanıma hazırdır.

6. PRATİKTİR

Temizlik sadece hortum (9-12m) ve aksesuarları kullanılarak yapılır. Tek bir noktadan 120 m2 bir alan çok hızlı bir şekilde temizlenebilir. 

7. GÜVENLİDİR

Sistemi kullanan kişinin elinde elektrikle temas etmesi muhtemel herhangi ürün bulunmaz,sadece temizlik hortumu ve aksesuarları bulunur.

Hortumun takıldığı vakum prizleri ise 12 Volt düşük gerilimle çalıştığı için kullanıcıya ve bu prizleri oyuncak olarak görecek çocuklara zarar vermez. Sistem kesinlikler güvenlidir.

8. DAYANIKLIDIR

Vakum ünitesinin motorları yoğun çalışmalarda bile bakım gerektirmez, sürekli (7/24) çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Motorlara yılda bir defa (2-3 saati geçmeyen ) bakım yapılması yeterlidir. Uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.

9.TASARRUF SAĞLAR

Sistemin hafifliği, yüksek vakum gücü ve pratikliği, temizlik süresini önemli ölçüde azaltır. Geleneksel elektrik süpürgelerine kıyasla enerjiden ortalama % 30 tasarruf sağlar.

10. TOZ, KİR VE ATIKLAR TEK BİR NOKTADA TOPLANIR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi otelinizde sadece hortum ve aksesuarları kullanarak temizlik yapmanıza olanak sağlar. Vakumlanan toz, kir ve atıklar binanın alt katında teknik bir alana monte edilmiş vakum ünitesinde toplanır. Haznenin tek olması bakımın da tek bir elden kontrollü ve hızlı yapılmasını sağlar.

11. UZAKTAN KONTROL VE BAKIM YAPILABİLİR

Master Control yazılımı sayesinde uzaktan (yönetim odasından) teşhis analizi yapmak mümkündür, bu da hangi bakımların gerekli olabileceğini önceden belirlemeyi mümkün kılar ve müdahale sürelerini kısaltır.

12.DEĞER KATAR

Merkezi vakum sistemi uygulanmış bir evi, diğer evlere göre satmak ve kiralamak daha kolaydır. Evin değerini artırır.

SON HABERLER:

Diş Laboratuvarı

Yüksek Alan Temizliği Daha Kolay

Klasik “Riskli” yüksek alan temizliği Klasik yüksek alan temizliğinde, merdiven,forklift yada vinç ile yükselerek temizlenecek alan ulaşılıyor. Bu şekilde yapılan temizlikte daha fazla personel kullanılıyor,

DEVAMINI OKU
Toplu Konutlar

Mikro Tozlar

Ev içindeki hava kalitesi Mikro toz konu olduğunda dikkate alınması gereken ilk unsur evlerimizde soluduğumuz havanın kalitesi olmalıdır. Kirleticiler, evimizin içine yerden veya havadan süzülerek

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU