Plaza ve İş Merkezleri

Temiz, sağlıklı, kirleticilerden arınmış ortamlarda çalışmak bir haktır.

Ofislerdeki hava kalitesinin iyileştirilmesi,  çalışanların sağlığına zarar veren kirleticileri engelleyerek olabilir. Bu da ancak işyerlerinin uygun şekilde temizlenmesi sağlanarak yapılır.

Optimum hava kalitesini sağlamak için, odaların derin bir şekilde vakumlanması ve vakumlama işlemi sırasında emilen mikro tozun binanın dışına atılması ile olur.

 

İçindekiler

İş merkezi ve plazalara ayrılmış bu bölümde bilinmesi gereken pek çok husus vardır; incelemek için birkaç dakika ayırmanız, ortamların hava, iş ve temizlik kalitesini iyileştirmenize yardımcı olabilir:

HİJYENİKTİR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi ile temizlenen bir ofiste; sert zeminler, halılar, kilimler, döşeme kumaşları ve mobilyalar derinlemesine temizlenerek, mikro tozlar, akarlar, alerjenler ve kirleticiler ortamdan uzaklaştırılır.

7/24 TEMİZLİK YAPILABİLİR

Sistemin vakum ünitesi, ortak alanlardan ve odalardan uzakta teknik bir odaya monte edilir.

Bu şekilde,mesai saatleri içinde dahi ofisteki çalışanları ve müşterileri rahatsız etmeden  sessiz bir şekilde temizlik yapılabilir.

Hijyene verilen önem, sağlığa yapılan bir yatırımdır.

SESSİZ ÇALIŞIR, ÇALIŞANLAR RAHATSIZ OLMAZ

MERVAKS Merkezi vakum sisteminin vakum ünitesi yaşam mahallinden uzakta bir teknik odaya yerleştirildiği için temizlik sırasında herhangi bir ses duyulmaz, çalışanlar rahatsız olmaz.

BİTMİŞ BİNALARA UYGULAMA YAPILABİLİR

Minimum tadilat ve montaj işi ile mevcut binalara da merkezi vakum sistemi uygulanabilir.

KULLANIMI KOLAYDIR

Temizlik her yere ulaşabilen 9m uzunluğunda çok hafif bir hortum kullanılarak gerçekleştirilir

Merkezi Vakum Sistemi Merkezi Vakum Sistemlerinde Uygulama Alanları

TERCİH SEBEPLERİ

MERVAKS Merkezi vakum sistemini otelinize kurmak için 9 iyi tercih sebebi;

1. SESSİZDİR

Vakum ünitesi yaşam mahallinden uzakta bir teknik odaya yerleştirildiği için temizlik sırasında herhangi bir ses duyulmaz ve çalışanlar rahatsız olmaz.

2. SAĞLIKLIDIR

Egzoz kanalı vasıtası ile, filtrelenemeyen daha küçük parçacıkları dışarı atarak, mikro tozları, akarları ve alerjenleri ortadan kaldırır.

3. RAHATTIR

Temizlik, tüm odalara ulaşan, çok hafif sadece 9 m uzunluğunda bir hortum kullanılarak gerçekleştirilir.

4.KÜÇÜK-BÜYÜK TÜM BİNALARA UYGUNDUR

MERVAKS  Merkezi vakum sistemlerinde sınır yoktur.
Sistem modülerdir, yapının büyüklüğünden bağımsız olarak her özel duruma uyarlanmasına olanak tanır. 

5. GÜVENLİDİR

Temizlik görevlisinin elinde elektrikle temas etmesi muhtemel herhangi ürün bulunmaz,sadece temizlik hortumu ve aksesuarları bulunur.

Hortumun takıldığı vakum prizleri ise 12 Volt düşük gerilimle çalıştığı için operatöre zarar vermez. Sistem kesinlikler güvenlidir.

6. DAYANIKLIDIR

Vakum ünitesinin motorları yoğun çalışmalarda bile bakım gerektirmez, sürekli (7/24) çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Motorlara yılda bir defa (2-3 saati geçmeyen ) bakım yapılması yeterlidir.

7. UZAKTAN KONTROL VE BAKIM YAPILABİLİR

Master Control yazılımı sayesinde uzaktan teşhis analizi yapmak mümkündür, bu da hangi bakımların gerekli olabileceğini önceden belirlemeyi mümkün kılar ve müdahale sürelerini kısaltır.

8. MERKEZİ TOPLAMA YAPILIR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi otelinizde sadece hortum ve aksesuarları kullanarak temizlik yapmanıza olanak sağlar. Vakumlanan kir tek bir toz haznesinde toplanır. Haznenin tek olması bakımın da hızlı olmasını sağlar.

9. EKONOMİKTİR

Sistemin hafifliği, yüksek vakum gücü ve pratikliği, çalışma sürelerini önemli ölçüde azaltır. Temizlik maliyetleri optimize edilir. Mikro tozların dışarıya atılması sayesinde ortamlar uzun süre temiz kalır.

SON HABERLER:

Diş Laboratuvarı

Yüksek Alan Temizliği Daha Kolay

Klasik “Riskli” yüksek alan temizliği Klasik yüksek alan temizliğinde, merdiven,forklift yada vinç ile yükselerek temizlenecek alan ulaşılıyor. Bu şekilde yapılan temizlikte daha fazla personel kullanılıyor,

DEVAMINI OKU
Oteller

Otellerin İtibarı Mikro Toza Bağlı

Temizlik, otel seçiminde en önemli faktörlerden biridir. Bilindiği üzere otel müşterileri; konakladıkları odanın durumunu değerlendirirken oldukça dikkatli ve titiz davranmaktadırlar. Ortamın temizliği, kesinlikle otel ve

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU