Kamuya Açık Alanlar

Temiz, sağlıklı, kirleticilerden arınmış ortamlarda yaşamak bir haktır.

Temizlik, insan akışının fazla olduğu alanlarda hayati bir rol oynar. Temizliği doğru şekilde yapmak kirleticileri ve kimyasal temizleyicilerin kullanımını azaltır.

1-Kamuya-Açık-Alanlar

İçindekiler

Halka açık yerlere ayrılmış bu bölümde, dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır; incelemek için birkaç dakika ayırmanız, bu ortamların hava, iş ve temizlik kalitesini iyileştirmenize yardımcı olabilir:

HIZLI ERİŞİLEBİLİR VE KULLANIMI KOLAYDIR

Ofislerden, ticari alanlara daha genel olarak halka açık yerlerde, esnek hortumu ile kolayca hareket edilerek temizlik yapılır. Hızlı ve etkin temizlik sayesinde hijyen sağlanmış olur. 

 

MEVCUT BİNALARA UYGULAMA YAPILABİLİR

Minimum tadilat ve montaj işi ile mevcut binalara da merkezi vakum sistemi uygulanabilir.

 

Halka açık yerlerde hijyene verilen önem güvenliğimizi artırır.

SESSİZ TEMİZLİK YAPILIR

Her yüzey hiç ses çıkarmadan süpürülebilir. MERVAKS Merkezi vakum sisteminin vakum ünitesi, teknik bir odada bulunduğundan, temizlik yapılan alanda aksesuar ucundan yalnızca giriş havasının yumuşak hışırtısı duyulur. Bu, temizliğin huzur içinde, sessizce yapılmasını sağlar.

MİKRO TOZLAR DIŞARI ATILIR

MERVAKS Merkezi vakum sisteminde, mikro tozlar, akarlar ve alerjenler vakumladıktan sonra filtreden geçirilerek egzoz kanalı vasıtası ile atmosfere atılır.

SİNEMA VE TİYATROLAR

Ardısıra gelen gösterimler arasında zaman oldukça kısadır. MERVAKS Merkezi vakum sistemi ile kısacık bu süre içinde dahi koltuk, halı ve perdelere tutunan toz ve alerjenler temizlenebilir.

 

HİJYENİKTİR

Mobilya, yatak takımları ve şilteler derinlemesine temizlenir. Temizlik sırasında mikro tozlar, akar ve alerjenler ortamdan uzaklaştırılır

 

Tercih Sebepleri

MERVAKS Merkezi vakum sistemini işletmenize uygulamak için 10 iyi tercih sebebi;

1. AKARLARI VE ALERJENLERİ DIŞARI ATAR

Egzoz kanalı vasıtası ile, filtrelenemeyen daha küçük parçacıkları dışarı atarak, mikro tozları, akarları ve alerjenleri ortadan kaldırır. 

2. KÜÇÜK -BÜYÜK TÜM BİNALARA UYGUNDUR

MERVAKS Profesyonel ve endüstriyel merkezi vakum sistemlerinde sınır yoktur.
Sistem modülerdir, yapının büyüklüğünden bağımsız olarak her özel duruma uyarlanmasına olanak tanır. 

3. MERKEZİ TOPLAMA YAPILIR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi   sadece hortum ve aksesuarları kullanarak temizlik yapmanıza ve iş tezgahlardan direkt vakum yapmanıza olanak sağlar.

Vakumlanan kir tek bir toz haznesinde toplanır. Haznenin tek olması bakımın da hızlı olmasını sağlar.

4. KATI VE SIVILAR VAKUMLANABİLİR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi ile hem katıları hem de sıvıları vakumlamak mümkündür.

Özel seperatörler, emilen katı ve sıvıların üretim döngülerine uygun yerlere tahliyesini sağlayacak şekilde monte edilebilir. 

5. SESSİZDİR

MERVAKS Merkezi vakum sisteminde sadece motorun içinde modül ses üretir. Modül, özel bir teknik odaya kurulduğu için insanlar günlük faaliyetleri sırasında elektrikli süpürgenin gürültüsünden rahatsız olmaz.

 

6. RAHATTIR

Temizlik, her yere ulaşabilen 9m uzunluğundaki çok hafif bir hortum ile yapıldığı için binaya zarar vermez ve çalışanları rahatsız etmez. Her an temizlik yapabilme imkanı sağlar

 

7. GÜVENLİDİR

Operatörün elinde elektrikle temas etmesi muhtemel herhangi ürün bulunmaz,sadece temizlik hortumu ve aksesuarları bulunur.

Hortumun takıldığı vakum prizleri ise 12 Volt düşük gerilimle çalıştığı için operatöre ve bu prizleri oyuncak olarak görecek çocuklara zarar vermez. Sistem kesinlikle güvenlidir

8. DAYANIKLIDIR

Vakum ünitesinin motorları yoğun çalışmalarda bile bakım gerektirmez, sürekli (7/24) çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Motorlara yılda bir defa (2-3 saati geçmeyen ) bakım yapılması yeterlidir.

9.UZAKTAN KONTROL VE BAKIM YAPILABİLİR

Master Control yazılımı sayesinde uzaktan teşhis analizi yapmak mümkündür, bu da hangi bakımların gerekli olabileceğini önceden belirlemeyi mümkün kılar ve müdahale sürelerini kısaltır.

10. EKONOMİKTİR

Sistemin hafifliği, yüksek vakum gücü ve pratikliği, çalışma sürelerini önemli ölçüde azaltır. Temizlik maliyetleri optimize edilir. Mikro tozların dışarıya atılması sayesinde ortamlar uzun süre temiz kalır.

SON HABERLER:

Diş Laboratuvarı

Yüksek Alan Temizliği Daha Kolay

Klasik “Riskli” yüksek alan temizliği Klasik yüksek alan temizliğinde, merdiven,forklift yada vinç ile yükselerek temizlenecek alan ulaşılıyor. Bu şekilde yapılan temizlikte daha fazla personel kullanılıyor,

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU