Eğitim Tesisleri

Sağlıklı yaşamanın yaşı yoktur. Okullar, kreşler, anaokulları ve üniversiteler sık öğrenci akışı nedeniyle hassas tesisler olarak kabul edilir.

Bu nedenle tozla taşınan patojenleri sınırlamak için düzenli ve önleyici önlemler almak gerekir. Soluduğumuz hava kalitesini yükseltmeye odaklanmak, güvenli okulları  tasarlamak için ana adımdır.

İçindekiler

Eğitim tesislerine ayrılmış bu bölümde bilinmesi gereken pek çok husus vardır; incelemek için birkaç dakika ayırmanız, ortamların hava, iş ve temizlik kalitesini iyileştirmenize yardımcı olabilir.

KOLAYLIK VE ERİŞİLEBİLİRLİK

Esnek hortum, mobilyalar ve öğrenciler arasında kolayca hareket eder. Hızlı ve güvenli bir şekilde hijyen sağlanır. 

BİTMİŞ OKULA DA UYGULANIR

Küçük bir tadilatla mevcut binalara dahi merkezi vakum sistemi kurulabilir. Sistemin uygulanması çok kısa sürede yapılır.

Okul binaları için sanitasyon, hijyen ve güvenlik.

MERAKLI ÖĞRENCİ İNCELER

MERVAKS Merkezi vakum sistemi kesinlikle güvenlidir. Elektrik kabloları yoktur ve elektrik şebekesine hiçbir şey bağlı değildir.

Düşük voltajla (12 volt) çalışan vakum pirizleri çocuklar için güvenlidir.

SESSİZ VE KULLANIMA HAZIR

Temizlik sırasında rahatsız eden motor sesi yoktur, süpürme işlemi sessiz bir şekilde yapılır. Öğretmen ve öğrenciler rahatsız olmaz., Dersler aksamadan katı ve sıvalar vakumlanır.

ALERJENLERİ ÖNLER VE VOC'LARI SINIRLAR

Egzoz hattı vasıtası ile rahatsız edici mikro tozlar ve tozların içinde gizlenen alerjenler dışarı atılır. Ayrıca, kirletici kimyasal deterjan kullanımını da sınırlar. 

 

Tercih Sebepleri

MERVAKS Merkezi vakum sistemini okulunuza kurmak için 10 iyi tercih sebebi;

1. SAĞLIKLIDIR

MERVAKS Merkezi vakum sisteminde ağır hava bir egzoz kanalı vasıtasıyla yapı dışına verilir. Geleneksel süpürgelerle kıyaslandığında filtrelenemeyen küçük parçacıklar ortam içine değil, ortam dışına atılmış olur.

2. HİJYENİKTİR

Anaokullarının ve okullarının zeminleri özel bakım gerektirir: Çocukların tam güven ve hijyen içinde eğlenmesi için iyi vakumlanmış ve tozsuz olmasının yanı sıra mikro toz ve bakteriyel maddelerden de arındırılmış olmalıdır.

3. SESSİZDİR

Vakum ünitesi özel bir teknik odaya kurulu olduğundan, çocuklar dinlenirken elektrikli süpürgenin gürültüsünden rahatsız olmaz.

 

 

4. RAHATTIR

Temizlik, her yere ulaşan, çok hafif sadece 9 m uzunluğunda bir hortum kullanılarak gerçekleştirilir.

5. GÜVENLİDİR

Temizlik görevlisinin elinde elektrikle temas etmesi muhtemel herhangi ürün bulunmaz,sadece temizlik hortumu ve aksesuarları bulunur.

Hortumun takıldığı vakum prizleri ise 12 Volt düşük gerilimle çalıştığı için operatöre ve bu prizleri oyuncak olarak görecek çocuklara zarar vermez. Sistem kesinlikler güvenlidir.

6. DAYANIKLIDIR

Vakum ünitesinin motorları yoğun çalışmalarda bile bakım gerektirmez, sürekli (7/24) çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Motorlara yılda bir defa (2-3 saati geçmeyen ) bakım yapılması yeterlidir.

7. UZAKTAN KONTROL VE BAKIM YAPILABİLİR

Master Control yazılımı sayesinde uzaktan teşhis analizi yapmak mümkündür, bu da hangi bakımların gerekli olabileceğini önceden belirlemeyi mümkün kılar ve müdahale sürelerini kısaltır.

8. MERKEZİ TOPLAMA YAPILIR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi okulunuzda sadece hortum ve aksesuarları kullanarak temizlik yapmanıza olanak sağlar. Vakumlanan kir tek bir toz haznesinde toplanır. Haznenin tek olması bakımın da hızlı olmasını sağlar.

9. EKONOMİK

Sistemin hafifliği, yüksek vakum gücü ve pratikliği, çalışma sürelerini önemli ölçüde azaltır. Temizlik maliyetleri optimize edilir. Mikro tozların dışarıya atılması sayesinde ortamlar uzun süre temiz kalır.

10. SOLUNAN HAVA DAHA TEMİZ OLUR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi , ortamın derinlemesine temizlenmesini sağlayarak havanın daha hafif olmasını sağlar,  çocuklar ve öğretmenler için daha konforlu bir ortam yaratır.

SON HABERLER:

Diş Laboratuvarı

Yüksek Alan Temizliği Daha Kolay

Klasik “Riskli” yüksek alan temizliği Klasik yüksek alan temizliğinde, merdiven,forklift yada vinç ile yükselerek temizlenecek alan ulaşılıyor. Bu şekilde yapılan temizlikte daha fazla personel kullanılıyor,

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU