İbadethaneler

İbadethanelerde Mervaks Profesyonel Vakum Sistemleri: Temizliğin ve Rahatlığın Yeni Standardı

İbadethaneler, manevi değeri yüksek olan mekanlar olup, sık sık ziyaretçiler tarafından kullanılmaktadır. Bu nedenle, ibadethanelerin temizlik ve hijyen standartlarına uygun şekilde korunması büyük önem taşır. MERVAKS Merkezi Vakum Sistemi ibadethanelerde temizlik ve bakım işlemlerini daha etkili ve verimli hale getirerek, ziyaretçilerin konforunu ve ibadet deneyimini artırmayı amaçlar.

İbadethaneler

İçindekiler

İbadethanelere ayrılmış bu bölümde, dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır; araştırmak için birkaç dakika ayırmak,bu ortamların hava, iş ve temizlik kalitesini iyileştirmeye yardımcı olabilir

KULLANIMI KOLAYDIR HER YERE ERİŞİLEBİLİR

Esnek hortumu sayesinde heryere rahatlıkla ulaşım sağlanır, hızlı ve etkin temizlik yapılır. Kullanımı kolaydır.

MEVCUT BİNALARA UYGULANABİLİR

Minimum estetik ve montaj işi ile halehazırda kullanılan ibadethanelere de MERVAKS Merkezi Vakum Sistemi uygulaması yapılabilir.

HİJYEN VE KOLAYLIK BİR ARADA

MERVAKS Merkezi vakum sistemleri, ibadethanelerde hijyen standartlarının en üst düzeyde tutulmasına yardımcı olur.Ağır hava bir egzoz kanalı vasıtasıyla yapı dışına verilir. Geleneksel süpürgelerle kıyaslandığında filtrelenemeyen küçük parçacıklar ortam içine değil, ortam dışına atılmış olur. Halılar derinlemesine temizlenir..

İBADETHANENİN TÜM ALANLARINDA KULLANILABİLİR

İbadet alanı dışında, giriş holü, ayakkabılık bölümü, tavanlar, mimber, pencereler rahatlıkla temizlenebilir.

SESSİZDİR

İbadethanelerde sessiz bir temizlik deneyimi sunar. Vakum ünitesi ibadet alaınından uzakta bir noktada kurulu olduğu için, ziyaretçiler ibadet yaparken temizlik yapılsa dahi temizlik sırasında gürültü olmaz, sessiz çalışır.

GÜÇLÜDÜR

Geleneksel elektrik süpürgelerine kıyasla 3-4 kat daha fazla emiş gücüne sahiptir. Halılar derinlemesine ve etkin bir şekilde temizlenir.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ

MERVAKS Merkezi Vakum Sistemleri; düşük enerji tüketimiyle çevre dostu bir yaklaşım sunar. Geleneksel elektrik süpürgelerine göre % 30 daha düşük enerji sarfiyatı vardır. Hem ekonomik açıdan avantaj sağlar hem de çevresel etkileri en aza indirir.

İbadethanelerde Merkezi Vakum Sistemi Kullanımı

Tercih Sebepleri

Bunlar, işletmenize Mervaks Pro merkezi vakum sistemini kurmak için sadece ilk 10 iyi neden:

1. SAĞLIKLIDIR

MERVAKS Merkezi vakum sisteminde ağır hava bir egzoz kanalı vasıtasıyla yapı dışına verilir. Geleneksel süpürgelerle kıyaslandığında filtrelenemeyen küçük parçacıklar ortam içine değil, ortam dışına atılmış olur

2. SESSİZDİR

Vakum ünitesi ibadet alanından uzakta bir teknik odaya yerleştirildiği için ibadet sırasında temizlik yapılsa dahi gürültü duyulmaz, sessiz çalışır.

3. RAHATTIR

Temizlik, tüm alanlara ulaşan, çok hafif sadece 9-12 m uzunluğunda bir hortum ve akasesuarları kullanılarak gerçekleştirilir

4. GÜVENLİDİR

Temizlik görevlisinin elinde elektrikle temas etmesi muhtemel herhangi ürün bulunmaz,sadece temizlik hortumu ve aksesuarları bulunur.

Hortumun takıldığı vakum prizleri ise 12 Volt düşük gerilimle çalıştığı için operatöre ve bu prizleri oyuncak olarak görecek çocuklara zarar vermez. Sistem kesinlikler güvenlidir

5. DAYANIKLIDIR

Vakum ünitesinin motorları yoğun çalışmalarda bile bakım gerektirmez, sürekli (7/24) çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Motorlara yılda bir defa (2-3 saati geçmeyen ) bakım yapılması yeterlidir.

6. UZAKTAN KONTROL VE BAKIM YAPILABİLİR

Master Control yazılımı sayesinde uzaktan teşhis analizi yapmak mümkündür, bu da hangi bakımların gerekli olabileceğini önceden belirlemeyi mümkün kılar ve müdahale sürelerini kısaltır.

7. KATI VE SIVILAR VAKUMLANABİLİR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi ile hem katıları hem de sıvıları vakumlamak mümkündür. Özel seperatörü kullanarak, halılar üzerine dökülmüş sıvıları vakumlayabilirsiniz.

8. EKONOMİKTİR

Sistemin hafifliği, yüksek vakum gücü ve pratikliği, çalışma sürelerini önemli ölçüde azaltır. Hızlı temizlik yapılır. Temizlik maliyetleri optimize edilir. Mikro tozların dışarıya atılması sayesinde ibadet alanı uzun süre temiz kalır.

9.MERKEZİ TOPLAMA YAPILIR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi ibadethane de sadece hortum ve aksesuarları kullanarak temizlik yapmanıza olanak sağlar. Vakumlanan kir tek bir toz haznesinde toplanır. Haznenin tek olması bakımın da hızlı olmasını sağlar.

10. KÜÇÜK - BÜYÜK TÜM YAPILAR İÇİN UYGUNDUR

MERVAKS Merkezi vakum sistemlerinin sınırı yoktur. Sistem modülerdir ve yapının büyüklüğünden bağımsız olarak her özel duruma uyarlanmasına olanak tanır. 

SON HABERLER:

Diş Laboratuvarı

Yüksek Alan Temizliği Daha Kolay

Klasik “Riskli” yüksek alan temizliği Klasik yüksek alan temizliğinde, merdiven,forklift yada vinç ile yükselerek temizlenecek alan ulaşılıyor. Bu şekilde yapılan temizlikte daha fazla personel kullanılıyor,

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU