Gemiler

Yolcu ve taşımacılık gemileri, büyük insan yoğunluğuna sahip mekanlar olup, hem yolcuların hem de mürettebatın rahatlığı ve sağlığı için yüksek temizlik standartlarını korumak hayati önem taşır.

MervaksPro Merkezi Vakum Sistemleri, gemilerde temizlik operasyonlarını daha etkili, konforlu ve hijyenik hale getirerek, yolculuk deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı hedefler.

İçindekiler

MervaksPro vakum sistemleri, gemilerdeki farklı yüzeylerde bulunan toz, kum, sıvı ve diğer kirleticileri etkili bir şekilde emerek geminin temizliğini sağlar.
Yüksek emme gücü ve özel filtreleme teknolojisi sayesinde, geminin her noktasında temizlik standartları yükseltilir.

ANTİSTATİK SİSTEM

Topraklama, sistemi antistatik hale getirir ve metallerin vakumlanmasını sağlar.

HAT İÇİ VAKUM

Çapak tozunu ve talaşı gidermek için entegre vakum noktaları.

Çalışma şeklinizde devrim yaratın: Atıkları havaya uçurmayın, hapsedin!

HIZLI VE ETKİLİ TEMİZLİK

Gemilerde hızlı temizlik işlemleri, seferlerin kesintiye uğramadan sürdürülmesi açısından kritiktir. MervaksPro vakum sistemleri, hızlı emme özelliği ile büyük yüzey alanlarının ve dar bölgelerin temizliğini hızla gerçekleştirir.

ÇEVRE DOSTU YAKLAŞIM

MervaksPro Merkezi Vakum Sistemleri, enerji verimliliği ve düşük tüketim özellikleriyle çevre dostu bir tercih sunar. Gemilerin enerji maliyetlerini düşürerek sürdürülebilir taşımacılık yaklaşımını destekler.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ VE UYUM

MervaksPro vakum sistemleri, modern teknolojiyle tasarlanarak gemi iç mekanına mükemmel uyum sağlar. Estetik ve ergonomik tasarımı, gemi içindeki alanın kullanımını en iyi şekilde değerlendirir.

Tercih Sebepleri

Bunlar, işletmenize Sistem Air merkezi vakum sistemini kurmak için sadece ilk 11 iyi neden:

1. MERKEZİ KOLEKSİYON

Doğrudan büyük makinelerde de uygulanabilen tek bir merkezi sistemle tüm çalışma noktaları vakumlanabilir ve bakımı yapılabilir. 

2. VAKUMLANMIŞ MALZEMELERİN AYRILMASI

Vakum aşamasında, emilen ürünleri geri dönüşüme göndermek üzere ayırmak mümkündür. Boşaltma işleminin otomatikleştirilmesi ve malzemelerin istenilen noktalara getirilmesi zamandan ve emekten tasarruf sağlar.

3. ÖZEL KUTULARDA TOPLAMA

Malzemeyi geri kazanabilmeniz veya doğru imha işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için her özel konteynere karşılık gelen bir vakum hattı oluşturarak farklı malzeme türlerini vakumlayabilirsiniz.

4. TEK BİR YERDE TOPLAMA

Merkezi vakum sistemi, tüm işletmeniz için tek bir esnek hortum kullanarak temizlik yapmanızı sağlar. Vakumlanan kir, tek bir toz haznesine taşınacaktır. Bir konteyner = daha hızlı bakım

5. PRATİK

Ulaşılması zor yerlerde veya doğrudan üretim hatlarında büyük kullanım kolaylığı. Esnek hortum kullanımı sayesinde geleneksel tekerlekli elektrikli süpürgenin aksine her yere ulaşabilirsiniz ve dar alanlar sorun olmaktan çıkar.

6. ZAMAN KAZANDIRIR

Merkezi vakum sistemi sayesinde artık temizlik için iş döngülerini durdurmak zorunda kalmayacaksınız, çalışma sürelerini optimize edecek ve personel maliyetlerini rasyonelleştireceksiniz.

7. BASİTLEŞTİRİLMİŞ BAKIM

Master Control yazılımı sayesinde uzaktan teşhis analizi yapmak mümkündür, bu da hangi bakımların gerekli olabileceğini önceden belirlemeyi mümkün kılar ve müdahale sürelerini kısaltır.

8. AYARLANABİLİR GÜÇ

Endüstriyel hattaki motorlar, tüm kullanım koşullarında olağanüstü vakum gücü sunar ve invertör kullanılarak akıllıca ayarlanıp teslim edilebilir. Merkezi sistem daha fazla verimlilik ve güvenlik sağlar.

9. DAYANIKLI

Motorlar, normalin ötesinde ekstra bakım gerektirmeden (tahmini yılda 2-3 saat) sürekli çalışacak şekilde yapılmıştır.

10. EKONOMİK

Sistemin hafifliği, yüksek gücü ve pratikliği, çalışma sürelerini önemli ölçüde azaltır ve temizlik maliyetlerini optimize eder. Mikro tozların dışarıya atılması sayesinde temizlik daha uzun sürer.

11. KASA

Sistem kesinlikle güvenlidir: operatörün elinde hiçbir elektrik kontağı, kablo veya elektrikle çalışan organ yoktur. 12V alçak gerilim girişleri çocuklara karşı korumalıdır.

SON HABERLER:

Diş Laboratuvarı

Yüksek Alan Temizliği Daha Kolay

Klasik “Riskli” yüksek alan temizliği Klasik yüksek alan temizliğinde, merdiven,forklift yada vinç ile yükselerek temizlenecek alan ulaşılıyor. Bu şekilde yapılan temizlikte daha fazla personel kullanılıyor,

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU