Oto Yıkamalar

Oto yıkama istasyonlarında, araç temizliği yapılırken, temizlik sırasında araca zarar verilmemesi, araç içindeki tozun ortama dağıtılmadan vakumlanması, vakumlama işleminin pratik ve hızlı bir şekilde yapılması önemlidir.

MERVAKS Merkezi vakum sistemi, temizlikten daha fazlasıdır. Araç içi ve paspasları temizlenirken ortada sadece hortum ve aksesuarlar bulunur, vakum yapan ana ünite uzakta teknik bir odaya monte edilmiştir. Temizlik sırasında çekilen toz ve partiküller, egzoz kanalı vasıtası ile ortamdan uzaklaştırılır. Vakum gücü yüksek, kullanımı kolay ve pratiktir.

Mervaks-Pro-Oto-Yıkama

İçindekiler

Oto yıkama tesislerine ayrılmış bu bölümde bilinmesi gereken pek çok husus vardır; incelemek için birkaç dakika ayırmanız, ortamların hava, iş ve temizlik kalitesini iyileştirmenize yardımcı olabilir:

MİSAFİRLERE SAYGI

Sistemin vakum ünitesi, ortak alanlardan ve odalardan uzakta teknik bir odaya monte edilir.

Bu şekilde temizlik işlemleri oteldeki misafirleri rahatsız etmeden  sessiz bir şekilde yapılabilir.

MERVAKS Merkezi vakum sistemi, temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için tüm binaya uyarlanabilir.

TOZSUZ ORTAMLAR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi ile temizlenen bir otelde,halılar, kilimler, döşeme kumaşları ve şilteler (nihayet) derinlemesine temizlenerek, mikro tozlar, akarlar, alerjenler ve kirleticiler ortamdan uzaklaştırılır. Böylece misafir güvenli bir konaklama deneyimi sunulmuş olur.

 

SPA BÖLÜMÜNDE HİJYEN SAĞLAR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi ile sauna, spa, havuz başı ve fitness alanlarından sıvı çekebilir, derinlemesine temizliği sağlayabilirsiniz.

MAKSİMUM Temizlik

MERVAKS Merkezi vakum sisteminin vakum ünitesi yaşam mahallinden uzakta bir teknik odaya yerleştirildiği için temizlik sırasında herhangi bir ses duyulmaz. Misafirler günün her saati konforu yaşar.  

PUAN ARTIRIR

Temizlik, bir otelin derecelendirilmesi için ilk parametredir. MERVAKS Merkezi vakum sistemi, puanı artırır.

KUSURLARI ÖNLER

Bir otelin en kötü kabusu olan, tahtakurusu yumurta ve larvalarının yayılmasını engeller. 

TERCİH SEBEPLERİ

MERVAKS Merkezi vakum sistemini otelinize kurmak için 8 iyi tercih sebebi;

1. SAĞLIKLIDIR

MERVAKS Merkezi vakum sisteminde ağır hava bir egzoz kanalı vasıtasıyla yapı dışına verilir. Geleneksel süpürgelerle kıyaslandığında filtrelenemeyen küçük parçacıklar ortam içine değil, ortam dışına atılmış olur

2. SESSİZDİR

Vakum ünitesi yaşam mahallinden uzakta bir teknik odaya yerleştirildiği için temizlik sırasında herhangi bir ses duyulmaz ve misafirler rahatsız olmaz.

3. RAHATTIR

Temizlik, tüm odalara ulaşan, çok hafif sadece 9 m uzunluğunda bir hortum kullanılarak gerçekleştirilir.

4. GÜVENLİDİR

Temizlik görevlisinin elinde elektrikle temas etmesi muhtemel herhangi ürün bulunmaz,sadece temizlik hortumu ve aksesuarları bulunur.

Hortumun takıldığı vakum prizleri ise 12 Volt düşük gerilimle çalıştığı için operatöre ve bu prizleri oyuncak olarak görecek çocuklara zarar vermez. Sistem kesinlikler güvenlidir.

5. DAYANIKLIDIR

Vakum ünitesinin motorları yoğun çalışmalarda bile bakım gerektirmez, sürekli (7/24) çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Motorlara yılda bir defa (2-3 saati geçmeyen ) bakım yapılması yeterlidir.

6. UZAKTAN KONTROL VE BAKIM YAPILABİLİR

Master Control yazılımı sayesinde uzaktan teşhis analizi yapmak mümkündür, bu da hangi bakımların gerekli olabileceğini önceden belirlemeyi mümkün kılar ve müdahale sürelerini kısaltır.

7. MERKEZİ TOPLAMA YAPILIR

MERVAKS Merkezi vakum sistemi otelinizde sadece hortum ve aksesuarları kullanarak temizlik yapmanıza olanak sağlar. Vakumlanan kir tek bir toz haznesinde toplanır. Haznenin tek olması bakımın da hızlı olmasını sağlar.

8. EKONOMİKTİR

Sistemin hafifliği, yüksek vakum gücü ve pratikliği, çalışma sürelerini önemli ölçüde azaltır. Temizlik maliyetleri optimize edilir. Mikro tozların dışarıya atılması sayesinde ortamlar uzun süre temiz kalır.

SON HABERLER:

Diş Laboratuvarı

Yüksek Alan Temizliği Daha Kolay

Klasik “Riskli” yüksek alan temizliği Klasik yüksek alan temizliğinde, merdiven,forklift yada vinç ile yükselerek temizlenecek alan ulaşılıyor. Bu şekilde yapılan temizlikte daha fazla personel kullanılıyor,

DEVAMINI OKU
Oteller

Otellerin İtibarı Mikro Toza Bağlı

Temizlik, otel seçiminde en önemli faktörlerden biridir. Bilindiği üzere otel müşterileri; konakladıkları odanın durumunu değerlendirirken oldukça dikkatli ve titiz davranmaktadırlar. Ortamın temizliği, kesinlikle otel ve

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU