Tasarruf ve atıkları geri kazanmanın değeri

İki yıl önce pandeminin patlak vermesi, ardından dünyanın hemen her yerinde farklı biçimlerde uygulamaya konulan sokağa çıkma yasakları, hammaddeye olan talebi birdenbire durma noktasına getirdi. Yeniden hayat normale döndüğünde, tüketim canlandı, talep çok yükseldi, ancak; işletmeler bu duruma uyum sağlayamadı ve üretim sistemi krize girdi.

Bazı üreticiler, yalnızca bugünün talebini karşılamak için değil, aynı zamanda gelecek yıllar için de büyük miktarlarda bileşen ve hammadde sipariş etmek zorunda kaldılar.

Bu gibi durumlar nedeni ile hammadde, yarı mamul veya bileşen tedarikçilerinin stokları hızla tükenmeye başladı. Bu istisnasız tüm şirketleri etkiledi. Buna, patlak veren savaşlar da, eklenince, enerji krizi gündeme geldi ve küresel ekonomik iyileşme umutları baltalandı.

Atıkların geri kazanılması

Ekonominin çalkantılı dönemlerinde, şirketler çeşitli tasarruf tedbirlerini alırken, hammadde bulma güçlüğünü gidermek için atıkların geri kazanılması bir çözüm olabilmektedir.

MERVAKS Merkezi vakum sistemi, yalnızca ortamın derinlemesine temizlenmesini garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda Sistemair Autojet Seperatörü (detay için lütfen tıklayınız) ile atıkların geri kazanılmasını sağlar.

MERVAKS Merkezi Vakum Sistemi; uygulandığı projeye hız, rahatlık ve pratiklik katarak ortamların temiz olmasına katkı sağlar. Sistemin modüler ve çok yönlü olması sınırsız uygulama alanı sunar.

SON HABERLER:

Gıda Tesisleri

Sıcak Fırınların Temizlenmesi

Fırınların soğumasını beklemeye gerek yoktur. Yalıtımlı temizlik seti sayesinde fırınlar sıcakken de temizlik yapılabilir. Böylece iki üretim arasında beklemeye gerek kalmaz. Operatör fırın sıcakken de

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU