Hayvanlar için daha fazla koruma

Veteriner kliniklerinin içine kurulan merkezi vakum sistemi, ameliyathanelerin temizlik ve hazırlık işlemlerinin hızlandırılmasına olanak tanıyarak, ameliyatlar arasındaki bekleme sürelerini kısaltıyor ve acil müdahalelere de olanak sağlıyor.

Merkezi vakum sistemi, özellikle ameliyat öncesi ve sonrası aşamada hayvanı korur.Çünkü; pratikliği ve verimliliği sayesinde ameliyat öncesi trikotomi sırasında kıl ve talaşları hassas bir şekilde alarak ameliyat yapılacak bölgenin hazırlık işini kolaylaştırır. Aynı şekilde operasyon sırasında ya da sonrası dönemde dahi tüylerin alınmasını mümkün kolaylaştırır.

Merkezi vakum sistemi ortamları temiz ve sağlıklı hale getirme özelliği sayesinde veteriner kliniklerinde hayvanların ve sahiplerinin sağlığını korumak için vazgeçilmez bir araçtır.

Veteriner ziyareti keyfe dönüşür

Konu doktora gitmek olduğunda tıpkı biz insanlar gibi, küçük dostlarımız da veterinere gitmekten her çoğu zaman mutlu olmazlar. Operasyondan önceki aşamalarda sıklıkla tedirgin olurlar ve korkarlar.

Merkezi vakum sisteminin ayarlanabilir emiş gücü ile tüylerin emilmesi ve alınması küçük dostlarımızı rahatlatır.

Veteriner kliniklerine yapılan ziyaret sırasında herhangi bir operasyon olmasa dahi klinikte geçirilen süre içinde tüylerinin temizlenmesi ziyareti keyfe dönüştürür.

SON HABERLER:

Diş Laboratuvarı

Yüksek Alan Temizliği Daha Kolay

Klasik “Riskli” yüksek alan temizliği Klasik yüksek alan temizliğinde, merdiven,forklift yada vinç ile yükselerek temizlenecek alan ulaşılıyor. Bu şekilde yapılan temizlikte daha fazla personel kullanılıyor,

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU