Yeni hijyen standartları temizlik araçlarını değiştiriyor

Kuaför salonları , müşteri ile doğrudan temasın olması ve gün içerisinde çok sayıda kişinin uğraması nedeniyle iyi tanımlanmış hijyen standartlarına uyulmasını gerektiren işyerleridir .

Son iki yılda bizi vuran pandemi, yan etkilerinin yanı sıra, yalnızca insanların güvenliğini değil, aynı zamanda çeşitli çalışma faaliyetleri için kalıcı yeniden açılışları da garanti altına almak için yeni standartlar dayattı.

Böylece bu dramatik bağlamda , süpürge ve faraş gibi saçları ve saçları hareket ettiren, ancak odanın hijyenini hiçbir şekilde garanti etmeyen modası geçmiş aletlerin tüm yetersizliği gösterilir .

Geleneksel elektrikli süpürgenin sınırları

Süpürge ve faraştan daha iyi temizliği garanti etse de, geleneksel elektrikli süpürge salonun üretkenliğini olumsuz etkiler ve hava kalitesini garanti edemez.

İlk olarak, üretkenlik yavaşladı çünkü temizlik işlemleri daha beceriksiz ve yavaş olduğundan , taşıması zahmetli ve yorucu olan kablolu bir elektrikli süpürge veya daha az külfetli olan ancak küçük boyutu nedeniyle deponun sık sık boşaltılmasını gerektiren bir elektrikli süpürge kullanın. . Bir kesim ile diğeri arasında gerçekleştirildiği takdirde üretim faaliyetini büyük ölçüde yavaşlatan tüm işlemler.

İkinci olarak, geleneksel elektrikli süpürgeler de tüyleri emebilir ancak emilen mikro tozlar havalandırma yoluyla yeniden sirküle edildiğinden iç mekan hava kalitesini iyileştirmez . Mikro tozlarla dolu sıcak havalandırmanın tekrar dolaşıma girdiğini hissetmek için elinizi cihazın üzerine koyun.

Merkezi elektrikli süpürge ile geçmişe son verin

Merkezi elektrikli süpürge, eski temizleme yöntemlerinin ana sorunlarını çözebilecek tüm çözümleri tek bir üründe içerir. Her şeyden önce, bir müşteri ile diğeri arasında hızlı ve kolay temizlik müdahalelerini garanti eden pratik ve çok yönlü bir sistem. Ancak salonun dışında bulunan emiş motoru sayesinde sessizdir.

Ayrıca, harici merkezi vakum ünitesi ile merkezi elektrikli süpürge sistemi, yüksek düzeyde iç hava kalitesini garanti edebilen tek sistemdir. Bunun nedeni, sadece tüyleri ve kılları değil, aynı zamanda emilen tüm mikro tozları da dışarı atmasıdır. Mikro pudralar ayrıca saç spreyi, şampuan ve kuaförlerin tedavileri sırasında kullandıkları tüm ürünlerden oluşmaktadır.

Bu nedenle, bu nedenle, merkezi elektrikli süpürge, verimlilikten ödün vermeden kuaförlerin ve salon içindeki müşterilerin güvenliğini garanti etmek için bugün her zamankinden daha ideal bir sistemdir .

SON HABERLER:

Diş Laboratuvarı

Yüksek Alan Temizliği Daha Kolay

Klasik “Riskli” yüksek alan temizliği Klasik yüksek alan temizliğinde, merdiven,forklift yada vinç ile yükselerek temizlenecek alan ulaşılıyor. Bu şekilde yapılan temizlikte daha fazla personel kullanılıyor,

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU