SkyVac'a Hoşgeldiniz!

On yılı aşkın bir süredir yapı sektörüne satış, uygulama ve satış sonrası hizmetleri veren AZGEN GRUP, ülkemizde merkezi süpürge sistemindeki en yenilikçi işletmelerden biri olarak tanınmaktadır.

AZGEN GRUP bugüne kadar yaptığı uygulamalarda çatı oluk temizleme ve yüksek alan temizliğinde sorun yaşandığını gözlemlemiştir

Çatı oluk ve yüksek alan temizliğini hızlı, güvenli ve ekonomik şekilde yapabilen SkyVac markası ile iş birliğine gitmiştir.

SkyVac bugün dünyanın en geliştirilmiş çatı oluk temizlik sistemidir.

35’ten fazla ülkede kullanılan SkyVac, aynı zamanda yüksek alan temizlik sistemini de başarıyla uygulamaktadır.

SkyVac ürün yelpazesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki metinleri okuyunuz…;

SkyVac Çatı Oluk Temizleme Sistemleri

SkyVac çatı oluk temizleme sistemleri; açık havada hızlı, etkin ve güvenli çalışmak için özel olarak geliştirilmiştir. Günümüzde merdiven, iskele ve vinç benzeri araçlar ile yapılan oluk temizliğine alternatif bir sistem olarak kullanılır.

Endüstriyel, Ticari ve Konut kullanıma uygun SkyVac ürünleri bulunmaktadır.

Dünyanın En Güçlü Serbest Daimi Oluk Temizleme Makinesi

Her araziye uygun çok yönlü arabası üzerine sabitlenmiş SkyVac Interceptor, herhangi bir elektrik kaynağı gerektirmeyen bağımsız bir jeneratöre, Honda motoruna ve şık tasarıma sahiptir. Elektrik enerjisinin olmadığı alanlarda temizlik yapmanızı sağlar. Son derece güçlü bir vakum kapasitesine sahip olan bu eşsiz sisteme, temizlik sırasında blokajı engellemek için üfleme özelliği de ilave edilebilir. Bu sayede 12 metre yükseklikteki en ağır atık maddelerin oluklardan kaldırılarak temizlenmesini sağlar. Enerji beslemesi için elektrik kablosuna gerek yoktur. Dünyaca ünlü Honda motoruna sahiptir. Tekerlekleri kilitli ve sağlamdır. Boşaltması kolaydır. Ünite üzerine sabit jeneratörü ile yüksek enerji üretir.

SkyVac Yüksek Alan Temizleme Sistemleri

SkyVac’a temizlik fırça ve aksesuarları eklendiğinde, iç mekanlarda yüksek alan temizlik sistemi olarak da kullanılır. Bu bakımı kolay sistemler; özellikle ticari yapılarda hızlı, güvenli, etkin ve ekonomik bir temizlik işlemi sağlar. Yüksek alan temizlik sistemlerimiz endüstriyel, ticari ve konut kullanımı için de uygundur. Tam taşınabilirliği sağlamak için şarjlı vakum ünitelerine de uyumlu hâle getirilmiştir.

SkyVac ATEX'li Yüksek Alan Temizleme Sistemleri

ATEX “Atmosferik Patlayıcı Maddelerin” kısaltmasıdır. Patlayıcı ortamlar; yanıcı gazlar, buğular, buharlar veya yanıcı tozlar içerebilir. Bu maddelerin yeterli bir konsantrasyonda hava ile karıştırılması durumunda, bir ateşleme kaynağı patlamaya neden olabilir. SkyVac’ın ATEX’li sistemleri patlama riskini ortadan kaldırır. SkyVac’ın ATEX’li sistemleri 2013 yılında geliştirilmiş ve pazara sunulmuştur. O zamandan bugüne kadar dünyanın en hafif ve çok yönlü sistemini oluşturmak için tasarıma önem verilmiştir.

KARBON FİBER BORULAR

Karbon fiber, çoğu zaman havacılık ve pahalı süper otomobillerde bulunan, ultra hafif ve son derece güçlü bir malzemedir. Tüm ileri teknolojiler gibi, gittikçe daha fazla alanlarda uygulanıyor.

SkyVac, en hafif karbon fiber boruları kullanır ve ağırlığı metre başına yalnızca 186 gramdır.

Karbon Fiber Borular, metre başına sadece 186 gramdır.

12 Metreye kadar erişim sağlar.

Son derece sert ve sağlamdır.

SKYCAM KABLOSUZ KAMERA SİSTEMLERİ

Oluk görüntüleme kamera sistemimiz, zorlu ortamlarda ve dış mekanlarda çalışılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Hem monitörde hem de kamerada dahili şarj edilebilir pil bulunur. Temel özellikler: •Su geçirmez monitör ve kamera içerir. •Düşmelere ve çarpmalara karşı dayanıklıdır. •Benzersiz zoom özelliğiyle en ince detaylar dahi görülebilir. •Gece görüş özelliği vardır.

İLETİŞİM FORMU