AIRÒ Endüstriyel Vakumlu Süpürge

Profesyoneller için özel olarak tasarlanmış Endüstriyel Vakumlu Süpürge serimiz.

Airò banner Mervakspro

KATKI MADDELERİ

Yanıcı ve iletken katkı tozları, ATEX Sertifikalı ve tozla temas ettiğinde nötrolize eden bir toplama sistemi gerektirdiği için vakumlanması en karmaşık tozlardır.
 
3D YAZICILAR
Son yıllarda 3D yazıcıların kullanımı daha yaygınlaştı ve her geçen gün artıyor. 3D Yazıcılar katkı maddeleri işleyerek üretim yaptığı için, tehlikeli iletken ve oldukça patlayıcı tozlar üretebilir. 3D Yazıcıların ürettiği malzemelerin çeşitliliği göz önüne alındığında, Endüstriyel Vakumlu Süpürge seçmek esastı

GIDA ENDÜSTRİSİ

Bu tesislerde, doğru temizliği profesyonel şekilde sağlamak için kirlenme riskini en aza indirmek ve tozu doğrudan kaynağından
uzaklaştırmak gerekir. Ürünü kontamine eden etkenler, üretim döngüsü içinde malzemenin detaylandırma sürecinden gelir.
 
Maximum Filtreleme
Endüstriyel Vakumlu Süpürgede HEPA filtre kullanılarak, yüksek filtreleme standartlarına sahip olunmalıdır. 
 
Tasarım
Endüstriyel Vakumlu Süpürgeler, kolay temizlenebilecek, sterilize edilebilecek ve tüm yüzeylere ulaşabilecek şekilde tasarlanmış olmalıdır.
 

ALÜMİNYUM

Alüminyum malzemenin kullanıldığı bazı üretim süreçlerinde, toz hava ile temasederek çok reaktif hale gelebilir.

Örneğin malzemenin atomize toz haline geldiği süreçler.

Bu sorunun çözümü; üretilen tozu verimli şekilde temizleyebilen özel Endüstriyel Vakumlu Süpürgelerin kullanılması ile sağlanır.

 
 

PVC

PVC malzemenin kullanıldığı üretim süreçlerinde, makinelerde ve ortamda oluşan atıkları ortadan kaldırabilen Endüstriyel Vakumlu Süpürgeler kullanarak, tozsuz bir ortam sağlanırken tehlikeli ve yanıcı buharların oluşmasını engellemek gerekir.

ÇİMENTO FABRİKALARI

Bu sektörde büyük miktarlarda malzemenin toplanması gerekmektedir. Çimento fabrikalarında hem üretim hem de işleme sırasında büyük miktarda ince toz açığa çıkar. Toz, çalışanların sağlığı ve çevre için ciddi bir tehdit oluşturur.
 
Çimento tozu, mikro silikaların varlığından dolayı çok toksiktir; filtrenin tıkanma derecesini önemli ölçüde azaltarak, verimliliğini artırmanın yanı sıra temizlendikten sonra tozun boşaltılmasını
kolaylaştıran kartuş filtreler kullanmak gerekir. Bu nedenle Endüstriyel Vakumlu Süpürgelerde yüksek filtre düzeyine sahip PTFE membran ile kaplanmış kartuş filtreler kullanılır.

SERAMİK FABRİKALARI

Seramik sektöründe, zararlı tozların solunması riskinin olduğu çok sayıda işleme aşaması vardır, bunların başlıcaları şunlardır:
 
• Hammaddelerin depolanması
• Karışımın hazırlanması
• Bitmiş ürünün oluşturulması
 
Bununla birlikte, tüm üretim süreci, havada ve yüzeylerde silikanın dağılması nedeniyle çok yüksek bir risk faktörüne sahiptir. Alçı kalıpları gibi ekipmanların basit bir şekilde uygulanması dahi operatörün sağlığına ciddi zararlar verebilecek riskler içerebilir.
 
Endüstriyel Vakumlu Süpürgelerimize yağ ve
talaş ayırma sepetinin basit bir şekilde
takarak yeterli temizlik ve bakımı
sağlayabilirsiniz.

ELEKTRONİK FABRİKALARI

Baskılı devre ve mikroişlemcilerin üretiminden kaynaklanan tozların toplanması için Endüstriyel Vakumlu Süpürgeler kullanılması gerekir.

Baskılı devrelerin üretim süreci, vücuda ve fabrikada bulunan işleme ekipmanına oldukça zararlı tozlar üretebilen işlemleri içerir. Bu tip tozların güvenli bir şekilde toplanması, tozları toplayan ve ardından
doğrudan toplama torbalarının içine kapatan yüksek verimli bir filtreleme sistemine sahip Endüstriyel Vakumlu Süpürge ile olabilir. Bu şekilde operatör, proses bertarafı sırasında bu kalıntılarla temas etmeyecek ve çalışma ortamının doğru şekilde temizlenmesini sağlayacaktır.

AĞAÇ ENDÜSTRİSİ

Ağaç endüstrisi, önemli miktarda hurda üretme özelliğine sahiptir. Atıkları doğrudan makinelerde işlemek için bir vakum sistemine sahip olmanın yanı sıra, ortamdaki ince toz dağılımını azaltmak için makineyi her zaman temiz tutmak son derece önemli hale gelir.


Endüstriyel Vakumlu Süpürgelerimiz, çok yönlülükleri ve yüksek filtreleme kapasiteleri sayesinde bu sorunu çözmek için idealdir.


Bu bağlamda atmosfer ATEX ortamları olarak sınıflandırılan kalıntılara doymuş olabilir.

MEKANİK ENDÜSTRİSİ

Bu sektörde, katı malzeme ve yağ emülsiyonu anında vakumlayarak temizlik için harcanan zamanı ve israfı azaltmak önemlidir.

Endüstriyel Vakumlu Süpürgelerimize yağ vetalaş ayırma sepetinin basit bir şekilde takarak yeterli temizlik ve bakım sağlayabilirsiniz.

BOYAMA ENDÜSTRİSİ

Toz boyaların yer aldığı çalışma ortamların da, olası toksik dumanlar ve faaliyete bağlı risk faktörleri nedeniyle güvenliği sağlamak için çok sayıda düzenleme vardır.

Epoksi toz boya için maksimum filtreleme kapasitesine ve maksimum vakumlama verimliliğine sahip endüstriyel elektrikli
vakumlu süpürgeler kullanmak gerekir.

Bu bağlamda atmosfer bir ATEX ortamı olarak sınıflandırılabilir.

CAM ENDÜSTRİSİ

Cam endüstrisi, bitmiş üründen kaynaklanan atıklar ve bakım makinelerinin temizlenmesi de dahil olmak üzere proses üretimi boyunca Endüstriyel Vakumlu Süpürge kullanımına gerek vardır.

Camın kimyasal bileşiminde kullanılan tozların yüksek toksisitesi solunum yolu hastalıklarına veya tahrişe neden olabilir.

Endüstriyel Vakumlu Süpürgelerimiz ile tozun çevreye dağılmasını en aza indirerek doğru temizliği sağlıyoruz.

FIRINLAR

Fırınlar ve pastaneler gibi işletmelerde, sıklıkla sonraki üretimler için kirletici bir madde oluşturabilen, akkor halindeki kalıntılar da bulunur.
Endüstriyel fırınların temizlenmesi hızlı ve risksiz yapılması gereken bir faaliyettir.

Bununla birlikte, fırının içindeki yüksek sıcaklık nedeniyle endüstriyel fırın temizleme faaliyetinin riskli olabileceği sıklıkla karşılaşılan bir durumdur.

Endüstriyel Vakumlu Süpürgelerimiz yüksek sıcaklıktaki havayı süpürmek üzere tasarlanmış olmasının yanı sıra, operatörün
güvenliği için tasarlanmış aksesuarlarla donatılmıştır.

OTO YIKAMALAR

Araçların iç temizliği bir oto yıkamacının müşterilerine sunabileceği en önemli hizmetlerden biridir.


Aracın iç temizlik işlemleri için mevcut süre sınırlı olduğundan, bu ihtiyaçları karşılamak için mükemmel ve sürekli performansa sahip
bir elektrikli süpürgenin yardımı gereklidir.


Bu sektör için özel üretilen Endüstriyel Vakumlu Süpürgelerimiz, mükemmel filtreleme kapasitesi, sabit vakum gücü ve sürekli kullanım için mükemmeldir.


Bu nedenle, yüksek performans ve dayanıklılığı garanti eden yan kanal blower motorlu süpürgeler, araba yıkama sektörü için zorunlu tercihtir.

İLETİŞİM FORMU