Kamuya Açık Alanlar

Temiz, sağlıklı, kirleticilerden arınmış ortamlarda yaşamak bir haktır.

Temizlik, insan akışının fazla olduğu alanlarda hayati bir rol oynar. Temizliği doğru şekilde yapmak kirleticileri ve kimyasal temizleyicilerin kullanımını azaltır.

1-Kamuya-Açık-Alanlar

İçindekiler

Halka açık yerlere ayrılmış bu bölümde, dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır; incelemek için birkaç dakika ayırmanız, bu ortamların hava, iş ve temizlik kalitesini iyileştirmenize yardımcı olabilir:

HIZLI ERİŞİLEBİLİR VE KULLANIMI KOLAY

Ofislerden, ticari alanlara daha genel olarak halka açık yerlerde, esnek hortumu ile kolayca hareket edilerek temizlik yapılır. Hızlı ve etkin temizlik sayesinde hijyen sağlanmış olur. 

 

MEVCUT BİNALARA DA UYGULAMA YAPILABİLİR

Minimum tadilat ve montaj işi ile mevcut binalara da merkezi vakum sistemi uygulanabilir.

 

Halka açık yerlerde hijyene verilen önem güvenliğimizi artırır.

SESSİZ TEMİZLİK YAPILIR

Her yüzey hiç ses çıkarmadan süpürülebilir. Merkezi vakum sisteminin vakum ünitesi,teknik bir odada bulunduğundan, temizlik yapılan alanda aksesuar ucundan yalnızca giriş havasının yumuşak hışırtı duyulur. Bu, temizliğini huzur içinde ve sessizce yapılmasını sağlar.

 

MİKRO TOZLAR DIŞARI ATILIR

Merkezi vakum sistemi, mikro tozu, akarları ve alerjenleri vakumladıktan sonra filtreden geçirir. Filtreden geçenler ise bir egzoz kanalı vasıtası ile atmosfere atılır.

 

SİNEMALAR VE TİYATROLAR

Bir gösteri ile diğeri arasında kadifeden tozu ve alerjenleri giderir

HİJYENİK

Mobilya, yatak takımları ve şilteler, akarlar ve alerjenler olmadan derinlemesine temizlikten yararlanır.

Tercih Sebepleri

Bunlar, işletmenize Sistem Air merkezi vakum sistemini kurmak için sadece ilk 10 iyi neden:

1. AKARLARI VE ALERJENLERİ DIŞARI ATAR

Harici bir havalandırma, filtrelenemeyen daha küçük parçacıkları dışarı atarak toz akarlarını ve alerjenleri ortadan kaldırır. 

2. KÜÇÜK VE BÜYÜK BİNALAR İÇİN

Profesyonel ve endüstriyel vakum sistemlerinin sınırı yoktur.
Sistem modülerdir ve yapının büyüklüğünden bağımsız olarak her özel duruma uyarlanmasına olanak tanır. 

3. MERKEZİ KOLEKSİYON

Merkezi vakum sistemi, tüm işletmeniz için tek bir esnek hortum kullanarak temizlik yapmanızı sağlar. Vakumlanan kir, tek bir toz haznesine taşınacaktır. Bir konteyner = daha hızlı bakım.

4. SIVI VE KATI VAKUM

Merkezi sistem ile üniteyi bölmek ve hem katıları hem de sıvıları vakumlamak mümkündür. Auto Jet Turbix seperatör, emilen sıvıların üretim döngülerine uygun yerlere tahliyesini sağlayacak şekilde monte edilebilir. 

5. SESSİZ

Farklı faaliyetler sırasında, motor özel bir teknik odaya kurulduğu için insanlar elektrikli süpürgenin gürültüsünden rahatsız olmaz.

6. RAHAT

Temizlik, her yere ulaşan sadece çok hafif 9m uzunluğunda bir hortum kullanılarak gerçekleştirilir.

7. GÜVENLİ

Sistem kesinlikle güvenlidir: operatörün elinde hiçbir elektrik kontağı, kablo veya elektrikle çalışan organ yoktur. 12V alçak gerilim girişleri çocuklara karşı korumalıdır.

8. DAYANIKLI

Motorlar, yüksek stresli durumlarda bile ekstra bakım gerektirmeden sürekli çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Motorlar, yılda 2/3 saatten fazla olmayan basit rutin bakıma tabi tutulacaktır.

9. UZAKTAN KUMANDA

Master Control yazılımı sayesinde uzaktan teşhis analizi yapmak mümkündür, bu da hangi bakımların gerekli olabileceğini önceden belirlemeyi mümkün kılar ve müdahale sürelerini kısaltır.

10. UYGUN FİYATLI

Sistemin hafifliği, yüksek gücü ve pratikliği, çalışma sürelerini önemli ölçüde azaltır ve temizlik maliyetlerini optimize eder. Mikro tozların dışarıya atılması sayesinde temizlik daha uzun sürer. 

SON HABERLER:

Diş Laboratuvarı

Yüksek Alan Temizliği Daha Kolay

Klasik “Riskli” yüksek alan temizliği Klasik yüksek alan temizliğinde, merdiven,forklift yada vinç ile yükselerek temizlenecek alan ulaşılıyor. Bu şekilde yapılan temizlikte daha fazla personel kullanılıyor,

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU