Merkezi Vakum Sistemi Depolar İçin İdeal Bir Çözümdür

Deponuzda merkezi vakum sistemine sahip olmanın birçok avantajı vardır. Lojistik, piyasanın dayattığı mevcut tempo, kir ve hijyen eksikliğinden kaynaklanan yavaşlamaları veya kesintileri kaldıramaz.

Depolar doğası gereği büyük miktarlarda kir üretir ve bu kir derhal giderilmezse kaçınılmaz olarak makinelerin verimliliğini ve operatörlerin güvenliğini etkiler, aynı zamanda üretkenliklerini de azaltır.

MERVAKS Merkezi Vakum Sistemi kendisini mükemmel bir temizleme aracı olmakla sınırlamaz, aynı zamanda onu bir depo için gerekli bileşenlerle birleştirir. Otomatik boşaltma sistemine sahip bir toz ayırıcı, temizlik işlemlerini hızlandıran ve bakım maliyetlerini yarıya indiren ek silahtır.

Autojet Otomatik Tahliyeli Ayırıcı

AUTOJET, merkezi vakum ünitesinin filtresini koruyarak tozu azaltmak ve otomatik boşaltma ile büyük hacimli malzemeleri tamamen özerk bir şekilde yönetmek için SISTEMAIR  tarafından tasarlanmış bir araçtır .

AUTOJET , deponuzun ürettiği atıklardan bağımsız olarak hem katı hem de sıvı atıkları geri kazanmanıza yardımcı olarak maliyetleri optimize eder ve iş faaliyetini döngüsel, sürdürülebilir ve atıksız hale getirir.

AUTOJET  ayrıca, hafif ve  hacimli her türlü malzemenin alt kapaktan tahliyesini kolaylaştırmak için  basınçlı hava veren 8 adet nozul ile donatılmıştır.  

AUTOJET ile MERVAKS Merkezi vakum sistemi birleştiğinde, deponuzun temizlik işlemleri  hızlı, verimli ve ekonomik açıdan avantajlı hale gelir.

SON HABERLER:

Gıda Tesisleri

Sıcak Fırınların Temizlenmesi

Fırınların soğumasını beklemeye gerek yoktur. Yalıtımlı temizlik seti sayesinde fırınlar sıcakken de temizlik yapılabilir. Böylece iki üretim arasında beklemeye gerek kalmaz. Operatör fırın sıcakken de

DEVAMINI OKU

İLETİŞİM FORMU